kolmapäev, 1. mai 2013

Kihelkonna vs Vesse

Kolmapäeval, 17.aprillil käisime vanemate poistega mängimas Kuressaares sealse kohaliku klubi Vessega. Mängu alguses ei saanud meie poisid enda mängu käima ning jäid 17-2 kaotusseisu, aga esimese veerandaja lõpuks saadi tänu kolmepunktivisetele mängu tagasi ning veerandaeg lõppes 17-8. Teist veerandaega alustas agressiivsemalt Kihelkonna ning poolaeg lõpetati juba väikese eduga. Kolmandal veerandajal suutsid Kihelkonna poisid tänu toimivatele kombinatsioonidele ning heale maa-ala kaitsele 14 punktiga juhtima minna, kuid lõpp vajus jälle ära ning tänu Vesse kiirrünnakutele kahanes vahe 10 punktile. Viimasel veerandajal oli tunda juba väikest närvilisust, kuna vahe hakkas vaikselt kaduma ning rünnakuid ei suudetud korvidega lõpetada ning tänu sellele suutsid Vesse posid meile järele tulla ning isegi 40 sekundit enne mängu lõppu ühe punktiga juhtima minna. Seejärel aga õnnestus meie poistel lõpetada rünnak resultatiivselt (korvialune vise) ning 10 sekundit enne mängu lõppu asus Kihelkonna juhtima ühe punktiga. Vesse sooritas kaugviske, mis aga nende kahjuks ei tabanud ja lauast said palli juba Kihelkonna poisid ning Markus lasi palli teele enda väljaku poolelt. Viskel tehti viga, millele järgnenud kolmest vabaviset kaks tabas. See tähendas, et Kihelkonna saavutas kolmepunktilise võidu 48-45.
Tegemist oli treeningmänguga ning seda oli ka väljakul näha. Kõik poisid kes kaasas olid, said mängu ning said ka "käe valgeks". Edukamad meie postest olid Jürgen-Mark ja Johan.
Autor:Võistkonna kapten Johan-Rasmus Teär