neljapäev, 29. mai 2014

PÕHIKOOLIDE KERGEJÕUSTIKU MITMEVÕISTLUS

16. mail toimusid Kuressaares põhikoolide kergejõustiku meistrivõistlused viievõistluses (60 m jooks, kaugus, kuul, pall, 600 m (T)/800 m (P) jooks). Osales 6 kooli 13 poisi ja 12 tüdrukuga. Võistkondlikus arvestuses liideti kahe parema poisi ja tüdruku pünktide summa. Meie kooli esindasid Anne-Mai Alas, Helerin Hiiuväin, Katrin Kurvits, Josti Samarokov ja Aron Laidma. Kahjuks jäid meil erinevatel põhjustel mitu õpilast tulemata, milles oli väga kahju. Aga lõpuks teeb ju valikud igaüks ise! Võistlus oli tore ja pingeline, päev päikeseline ja soe. Meie parimana Saavutas Anne-Mai esikoha palliviskes (42,72), 2. koha 600 m jooksus (2.03,4), 3. koha kuulitõukes (7.56). Kokkuvõttes saavutas Anne-Mai väga tubli II koha (263 p) võrdsete punktide arvuga Salme tüdruku Triin Uussaarega. Tublid olid ka meie teised tüdrukud, kes tegid mitmed isiklikud rekordid ja kelle toel saavutasime tüdrukute arvestuses oma kooliga III koha. Poistest olid meie parimana Josti 9 (277 p), olles palliviskes kolmas (66,89). Aroni parimaks individuaalalaks jäi kuulitõuke 3. koht (10.20). Poisid saavutasid võistkondlikult 5. koha. Koolide üldarvestuses saavutas I koha Salme Põhikool, II koha Mustjala Kool, III koha Valjala Põhikool, 4. koha Kihelkonna Kool, 5. koha Lümanda Põhikool, 6. koha Kaali Kool.