reede, 21. mai 2010

PÕHIKOOLIDE MITMEVÕISTLUS

Laupäeval, 15, mail toimusid Kuressaare Põhikooli staadionil järjekordsed Saare maakonna põhikoolide kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlused. Võisteldakse viiel alal: 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes, kuulitõukes ja 600 m(tüdrukud) või 800 m(poisid) jooksus. Koolide arvestusse lähevad kahe parema tüdruku ja kahe parema poisi tulemused. Meie kooli esindasid sel aastal Miina-Eliise Udeküll 9. klassist, Grete Reinsoo 8. klassist, Gerli-Claudia Kuldsaar 5. klassist(võistluse noorim osaleja), Marek Udeküll ja Kert Toost 8. klassist. Individuaalselt meie paremateks tulemusteks olid Grete 2. koht 60 m jooksus ja kaugushüppes, Miina-Eliise alavõit kuulitõukes, Gerli-Claudia 4. koht palliviskes ja 5. koht 600 m jooksus. Poisid küll üksikaladel esikolmikusse ei jõudnud, kuid võistlesid vapralt ja tegid mitmeid isiklikke rekordeid. Mitmevõistluse arvestuses savutasid Grete 8. koha, Gerli 11., Miina 14. (kahjuks tuli 600 m jooks pooleli jätta jalakrampide tõttu), Kert 14. ja Marek 19. koha. Koolide arvestuses sai Kihelkonna 6. koha. Järgmisel aastal on samadel õpilastel (va Miina, kes lõpetab kooli) võimalus end veelkord proovile panna. I koha saavutas võistlusel Kuressaare Vanalinna Kool, II koha Muhu Põhikool ja III koha Aste Põhikool.